Projektowanie stron internetowych dla firm

Strony internetowe dla firm

Stworzymy dla Ciebie firmową stronę internetową z systemem CMS i optymalizacją SEO

Tik-tak. Masz 5 sekund, aby zatrzymać użytkownika na swojej stronie internetowej. Pracujemy nad przekształceniem osób odwiedzionych twoją firmową stronę internetową w klientów. Wiemy, dlaczego większości stron internetowych nie udaje się osiągnąć zakładanych celów biznesowych. Nasze doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie pracuje na twoją korzyść. Pomogliśmy zwiększyć konwersje firmom we wszystkich branżach. Nasz zespół ekspertów poprowadzi Cię poprzez proces tworzenie atrakcyjnych wizualnie i praktycznych stron internetowych.

Zlecając nam stworzenie strony internetowej masz gwarancję, że:

 • będzie ona zgodna z najnowszymi standardami sieciowymi (m.in. W3C),
 • strona będzie dobrze zoptymalizowany pod kątem SEO, co ułatwi jej późniejszą promocję w wyszukiwarkach i pozycjonowanie,
 • edytowanie i aktualizowanie strony będzie niezwykle proste, z łatwością sam będziesz mógł dodać nowe treści (dzięki wykorzystanemu systemu zarządzania treścią).
 • przygotujemy projekt unikalny projekt graficzny, który wyróżni państwa firmę

Tak tworzymy strony internetowe

Krok po  kroku wyjaśniamy czego możesz się spodziewać zamawiając stronę internetową u nas

1. Zbieramy dane
Podczas pierwszego kontaktu zadamy ci kilka pytań aby przygotować najlepszą stronę internetową dla twojej firmy. Chcemy dowiedzieć się jakie są osobiste preferencje naszych klientów, czego oczekują i jaką mają wizję. Oto kilka pytań, jakich możesz spodziewać się podczas tego etapu:

 • Kim są główni konkurenci?
 • Co wyróżnia Twoją firmę spośród konkurencji?
 • Czy możesz opisać swojego klienta docelowego?
 • Jaka jest główna rola tworzonej strony?
 • Które strony internetowe z Twojej branży są według ciebie dobre i dlaczego?
 • Jakie konkretne funkcje, mają się znaleźć na projektowanej stronie internetowej?

2. Spisujemy umowę
Wszystkie ustalenia zawieramy w pisemnej umowie. Zawiera ona między innymi

 • mapę strony internetowej
 • termin rozpoczęcia i zakończenia prac nad stroną
 • okres gwarancji
 • oświadczenie o prawach autorskich
 • szczególne ustalenia

3. Tworzymy projekt graficzny
Gdy zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje, możemy zacząć tworzenie struktury strony. Wdrażamy do projektu Państwa unikalne potrzeby, aby uzyskać spójny i logiczny projekt. Jest to ważny krok mający na celu nadanie użyteczności stronie internetowej. Przyjazna odwiedzającym strona internetowa może ich przekształcić w stałych klientów. Dobrze zaprojektowana strona www powinna ułatwić odwiedzającym poruszanie po niej, aby wiedzieli, co robić i gdzie się udać w instynktowny sposób. Jesteśmy w stanie wykorzystać nasze bogate zasoby twórcze, aby projekt strony internetowej nie tylko świetnie wyglądał, ale przede wszystkim był funkcjonalny dla Twojej firmy i użytkowników końcowych.

4. Wdrażamy projekt
Większość stron internetowych przechodzi ewolucję w trakcie tego etapu. Zawsze zapewniamy fachowe doradztwo naszym klientom, zwłaszcza w przypadku gdy proszą o rozwiązanie, które nie jest w najlepszym interesie projektu i ich działalności.

5. Testujesz swoją stronę internetową
Po zakończeniu prac webmasterskich, przeprowadzamy testy we wszystkich głównych przeglądarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych. Gdy upewnimy się, że wszystko działa poprawnie zgłaszamy stronę do indeksacji w google (bing, yandex, seznam, yahoo), aby strona była widoczna dla wszystkich. Proces indeksacji strony internetowej w wyszukiwarkach trwa od 24 godzin do tygodnia czasu.

Potrzebujesz strony internetowej, która wyróżni twoją firmę?
Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

Tel. +48 600 759 357
Mail: biuro@zenjo.pl

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztowała strona internetowa dla twojej firmy?
Wyślij formularz. Poznasz cenę strony internetowej w ciągu kilku godzin!  Udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy stronę internetową dla Twojej firmy.

  ZAPYTAJ O WYCENĘ!