Skuteczne kampanie Google Adwords

Stworzymy i poprowadzimy skuteczną kampanię Google Ads dla Twojej firmy

agencja adwords kraków

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Google Ads (AdWords) pozwól, że ci to wyjaśnię. Google Ads jest usługą pay-per-click (płatne kliknięcia w link do strony internetowej), która pozwala na tworzenie i wyświetlanie reklam twojej firmy nad i z prawej strony listy organicznych wyników wyszukiwania . Za pomocą odpowiednich słów kluczowych dla grupy docelowej, jesteś w stanie bardzo szybko dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Kampanie google AdWords możesz prowadzić na różne sposoby płacąc za kliknięcie w link, liczbę wyświetleń baneru reklamowego lub konkretne działania internautów.

Potrzebujesz skutecznej strategii Google Ads?

Zadzwoń +48 600 759 357 lub napisz  Kampanie Google AdWords dostosowane do Twojej firmy

  Google czerpie z AdWords ogromne korzyści finansowe. W zamian oferuje mnóstwo opcji, dzięki czemu można dostosować kampanie i reklamy do konkretnych potrzeb odbiorców. W kampanieach AdWords można korzystać z wielu metod dotarcia do odbiorców a nawet śledzić tych, którzy już odwiedzili nasz sewis www. Oto opis kilku możliwości jakie stwarza google AdWords.

  Reklama tekstowa Google AdWords w sieci wyszukiwania

  Jest to najpopularniejszy typ reklamy AdWords. Była pierwotną formą jaką wykorzystywano w promowaniu stron internetowych w systemie reklamowym google. Pozwala dotrzeć do najszerszej liczby odbiorców. Linki reklamowe wyświetlają się nad i obok naturalnych wyników wyszukiwania w sieci wyszukiwania.

  Reklama tekstowa oraz graficzna w sieci reklamowej

  Banery reklamowe wyświetlają się w sieci reklamowej. Powierzchnie reklamowe wykorzystywane są w przestrzeni stron partnerskich google np. na stronach popularnych serwisów (onet, interia, wirtualna polska i wielu wielu innych).

  Reklama produktowa – Google Mechant

  Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych. Produkty wyświetlane w formie grafiki z cenami. Mamy możliwość emitowania reklam w sieci wyszukiwania oraz w sieci reklamowej. Jest to idealny sposób na szybkie wypromowanie nowych produktów.

  Reklama śledząca – Remarketing Google AdWords

  Ten typ reklam wyświetla się osobom, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę. System uruchamia się po uzbieraniu odpowiedniej liści „ciasteczek” – zazwyczaj jest to 100 unikalnych użytkowników. Reklama śledząca, czyli inaczej remarketing jest bardzo skuteczną formą reklamy, która sprzyja budowie rozpoznawalności marki.

  Skuteczność kampanii Google Adwords

  Dla nowych firmowych stron, kampania AdWords jest jedynym bezpiecznym sposobem zagoszczenia na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Podczas gdy praca SEO nad witryną, skutkująca zajęciem wysokich miejsc w wszukiwarce może zająć kilka miesięcy, kampania AdWords daje możliwość natychmiastowych wyników – zaraz po zaksięgowaniu środków. Poprzedzenie działań SEO kampanią AdWords to również dobry sposób na sprawdzenie, czy dane słowo kluczowe ma potencjał i warto brać je pod uwagę w kampanii SEO. Jeśli fraza dostarcza wysoką konwersję można w nią zainwestować większe środki oraz dodatkowo poprowadzić pod jej kontem działania SEO.

  Kampanie Google Adwords – budżet pod kontrolą

  W kampanii AdWords można ustawić maksymalny dzienny koszt kampanii oraz maksymalny koszt kliknięć. Pozwala to w łatwy sposób zarządzać budżetem przeznaczonym na reklamę. Możliwość planowania budżetu pozwala na różnicowanie nakładów na reklamę w zależności od potrzeb – większy jeśli potrzebujemy dużo zleceń, mniej jeśli mamy nadmiar pracy.

  Prowadzimy kampanie Adwords w google.pl, google.de, google.cz, google.co.uk oraz wszystkich pozostałych wersjach europejskich. Ponadto możemy państwu zaoferować kampanie w seznam.cz oraz yandex.ru. Zapraszamy do kontaktu.

  Chcesz powierzyć prowadzenie kampanii AdWords certyfikowanej agencji?
  Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

  Tel. +48 600 759 357
  Mail: biuro@zenjo.pl

  Udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy strategię reklamy dla Twojej firmy.

  ZAPYTAJ O WYCENĘ!