Pozycjonowanie w google.de, reklama AdWords

Pozycjonujemy strony internetowe, prowadzimy kampanie AdWords w goolge.de

Reklama w Niemczech jest inwestycją, nad którą powinna zastanowić się każda polska firma. Niemcy są największym partnerem handlowym Polski. W minionym roku bilans wymiany handlowej między naszymi krajami wyniósł ponad 78 miliardów euro i był większy o 4,3 procent w stosunku do roku ubiegłego. Tendencja wzrostowa utrzymuje się od kilku lat i nic nie zapowiada jej zakończenia. Niemcy coraz chętniej sięgają po polskie produkty, gdyż są one tańsze od rodzimych a jednocześnie nie odbiegają jakością.

Pozycjonowaniem w Niemieckich wyszukiwarkach zajmujemy się od 2011 roku. W tym czasie obsłużyliśmy kilkadziesiąt firm z różnych branż, które skorzystały z naszej usługi pozycjonowania oraz prowadznia kampanii linków sponsorowanych.

Pozycjonowanie w Niemczech

Pozycjonowanie w google.de jest procesem stopniowy, zwłaszcza po ostatnich zmianach algorytmów. Naszym klientom oferujemy bezpieczne i sprawdzone pozycjonowanie w Niemczech. W ramach pozycjonowania strony internetowej w Niemczech, klientom, którzy podpiszą z nami umowę oferujemy darmowy audyt strony – dostarczy on informacji jak strona jest przygotowana do pozycjonowania, czy nie zawiera błędów, które utrudnią pozycjonowania, stopień indeksacji w google.de itd.

Kampanie AdWords w Google.de – linki sponsorowane w Niemczech

Kampanie linków sponsorowanych w google.de(AdWords) są świetnym rozwiązaniem jeśli zależy nam na natychmiastowych wynikach. Efekty widać natychmiast po skonfigurowaniu kampanii. Niebywałą zaletą tej formy reklamy jest możliwość targetowania kampanii. Można również zarządzać kosztami – klient sam decyduje ile chce wydać w danym miesiącu na kampanię. W ramach obsługi kampanii AdWords naszym klientom oferujemy:

  • dobór fraz kluczowych
  • konfigurację kampanii
  • przygotowanie tekstów reklamowych
  • raportowanie

Chcesz reklamować swoją firmę w Niemczech?
Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

Tel. +48 600 759 357
Mail: biuro@zenjo.pl

Udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy strategię reklamy w Niemczech dla Twojej firmy.

ZAPYTAJ O WYCENĘ!