Pozycjonowanie w Rosji, reklama w Yandex.ru oraz Google.ru

Pozycjonujemy w yandex.ru oraz google.ru, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych

Pozycjonowanie w Yandex przynosi wymierne korzyści finansowe. Rosjanie są jednym z największych odbiorców polskich towarów. Polskie meble, odzież, biżuteria, kosmetyki są cenionymi produktami za wschodnią granicą. Polska jest również modnym kierunkiem jeśli chodzi o turystykę. Zakopane, Gdańsk, Gdynia, Sopot, rejon mazur w sezonie turystycznym przeżywają prawdziwe oblężenie Rosjan, którzy zostawiają w naszym kraju pokaźne kwoty.

Pozycjonowanie w Yandex.ru  oraz Google.ru

Dziesiątki milionów ludzi zadaje pytania dotyczące usług i produktów, miliony firm chce na te zapytania dać odpowiedź. Pozycjonowanie daje możliwość przechwycenia większej ilości zapytań kierowanych przez internautów, co w efekcie przekład się na ilość zamówień. Pośrednim wynikiem właściwego pozycjonowania jest tworzenie pozytywnego wizerunku marki (produktu) w wyobraźni konsumentów, grupy docelowej.

Strategia pozycjonowania w Rosji:

  • Badania rynku i określenia pozycji produktów konkurencyjnych;
  • Określenie miejsca nowego produktu (usługi) wśród wielu istniejących;
  • odpowiedź na zapytania, poprzez tworzenie w umyśle konsumentów obrazu firmy i (lub) produktów innych niż produkty konkurencj

Rozpoczęcie budowania rankingu zawsze wiąże się z zdobyciem wiedzy na temat konkurencji, rynku, określić segment docelowy i grupę docelową. Następnie należy uzyskać pełne informacje na temat już obecnych produktów na rynku, ich charakterystyczne cechy i postawy konsumentów wobec nich. Pozycjonowanie produktu należy przeprowadzić na kilku płaszczyznach uwypuklając: szczególne cech produktu, cenę oraz pewne emocjonalne postawy kupujących.

Reklama w yandex.ru – Yandex Direct

Google czerpie zyski z reklam poprzez AdWords, Yandex posiada własny odpowiednik, którym jest Yandex Direct. Yandex Direct to system linków sponsorowanych. Podobnie jak w AdWords w google.ru, można określić lokalizację, budżet – dzienny, miesięczny, roczny. Stawki za kliknięcia uzależnione są od wybranych rejonów. Najwięcej wydamy w obwodzie moskiewskim oraz kaliningradzkim. Prowadząc kampanię dla naszych klientów doradzamy przy wyborze fraz, aby zainwestowane środki zaowocowały jak najwyższą konwersją.

Chcesz reklamować swoją firmę w Rosji?
Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

Tel. +48 600 759 357
Mail: biuro@zenjo.pl

Udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy strategię reklamy w Rosji dla Twojej firmy.

ZAPYTAJ O WYCENĘ!