Tworzymy teksty na stronę internetową

SEO copywriting to pierwszy i najważniejszy poziom optymalizacji strony internetowej. Za pomocą dobrze napisanego tekstu możemy wypozycjonować stronę internetową na wysokie miejsca w naturalny sposób na frazy z długiego ogona. Treść jest jednym z najważniejszych czynników branych przez Google w ustalaniu rankingu dla strony internetowej. Pewnie słyszałeś już powiedzenie Kontent is King. Kontent czyli tekstowa zawartość tekstu jest dla wyszukiwarki najważniejsza, dlatego należy przyłożyć do niej dużą wagę.

Piszemy teksty na strony internetowe

Przygotowywane przez nas teksty są pisane ściśle według ustalonych z klientem słów kluczowych, dzięki temu może on w łatwy sposób pozycjonować swoją stronę internetową. W naszej ofercie znajdą państwo:

  • teksty SEO na stronę internetową
  • teksty SEO do zaleczy
  • teksty synonimizowane
  • opisy do katalogów
  • teksy eksperckie do blogów

Piszemy tekst na każdy temat. Zlecenia realizujemy szybko i terminowo.

Dobry tekst SEO powinien być poprzedzony rozpoznaniem słów kluczowych adekwatnych dla danej firmy i sprawdzenie ich potencjału pod kontem konwersji. Dla naszych klientów sprawdzamy popularność podanych przez nich słów kluczowych oraz ewentualnie podajemy inne – zwiększające prawdopodobieństwo konwersji.

Jeśli potrzebują Państwo tekst na stronę internetową, tekst na bloga, tekst do zaplecza lub tekst synomizowany zapraszamy do kontaktu.

ZAPYTAJ O WYCENĘ!