Promowanie firm za granicą

Reklama w Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji

Promowanie firmy za granicą to złożony proces. Najlepszy produkt, czy rewelacyjna usługa niestety sama się nie sprzeda. Żeby odnieść sukces trzeba dotrzeć do odbiorców oraz zaprezentować firmę z jak najlepszej strony. Promowanie firmy za granicą należy rozpocząć od działań marketingowych w Internecie. Zwykłe tłumaczenie strony na język obcy nie wystarczy aby klient np. z Niemiec, mógł odnaleźć Państwa stronę. Podobnie sprawa wygląda z pozycjonowaniem strony – niezbędne jest doświadczenie i umiejętności. Posiadamy jedno i drugie.

Reklama firmy za granicą

Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta. Oferujemy metody i rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości. Doradzamy co warto zrobić a czego należy uniknąć, aby zainwestowane środki w promowanie firmy za granicą zwróciły się szybko.

Jak wybrać rynek zagraniczny?

Największymi odbiorcami towarów produkowanych przez polskie firm są obecnie Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Rosja oraz Francja i Ukraina. W ostatnich latach odnotowano wzrost polskiego eksportu do bogatych krajów skandynawskich. Największe segmenty polskiego eksportu stanowią meble i wyroby z drewna, owoce i warzywa, mleko i przetworzy mleczne, chemia gospodarcza, części i akcesoria samochodowe. Doradzamy przy wyborze kraju docelowego.
Skuteczność naszych działań opieramy o:

 1. Prawidłową optymalizację strony pod wyszukiwarki zagraniczne
  • tłumaczenie strony na język kraju docelowego
  • optymalizację SEO
 2. Odpowiednią promocję strony w internecie
  • pozycjonowanie zagraniczne
  • kampanie AdWords Google,
  • Yandex.ru Direct,
  • Sklik Seznam.cz

Promowanie firmy za granicą – nasze doświadczenie

Marketingiem w zagranicznych wyszukiwarkach zajmujemy się od 2010 roku. W tym czasie pomogliśmy nawiązać kontakty biznesowe wielu polskim przedsiębiorcom zarówno w europie wschodniej jaki i zachodniej. Działamy kompleksowo i skutecznie. Promowanie firmy za granicą z naszą pomocą to prosta droga do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz reklamować swoją firmę za granicą?
Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

Tel. +48 600 759 357
Mail: biuro@zenjo.pl

Udzielimy wszelkich informacji i strategię reklamową dla Twojej firmy.

ZAPYTAJ O WYCENĘ!