Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zaprowadzimy Twoją stronę firmową na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie z naszą agencją SEO oparte jest na jasnych zasadach. Klientów traktujemy po partnersku. Mamy wspólny cel – długotrwała współpraca z obopólnymi korzyściami. Pozycjonując stronę internetową z naszą agencją otrzymasz darmowy audyt strony internetowej. Optymalizacja strony internetowej pod ustalone wspólnie słowa kluczowe to połowa sukcesu. Jednak to nie wszystko. Przyjrzymy się działaniom Twoich konkurentów oraz trendom promocji w Twojej niszy. Dzięki temu będziemy mogli ustalić strategię, która zaprowadzi twoją stronę na czołowe pozycje w wyszukiwarce google.pl. Co miesiąc otrzymasz pełny raport – dzięki temu będziesz miał podgląd działań, które wykonujemy pozycjonując twoją stronę internetową.

Co sprawia, że skutecznie pozycjonujemy strony internetowe?

Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami algorytmów
Monitorujemy wszelkie informacje, które wychodzą od google a ponadto ciągle się doskonalimy. Pozycjonowanie stron internetowych wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy – nam to nie przeszkadza.

Udowodniliśmy skuteczność stosowania dobrych praktyk SEO
Opracowane przez nas teksty SEO oraz optymalizacja kodu powoduje szybsze pozycjonowanie stron naszych klientów.

Pracujemy systematycznie na sukces, naszych klientów
W pozycjonowaniu strony internetowej nie wystarczy sama wiedza – ważne jest jej systematyczne stosowanie. Jesteśmy zdyscyplinowani i nigdy nie odpuszczamy dopóki strona naszych klientów nie zagości w top 10 wyników wyszukiwania.

Tak pozycjonujemy strony internetowe

Krok po kroku do sukcesu w pozycjonowaniu

Analiza konkurencji
Zanim przystąpimy do sformułowania kompleksowej strategii pozycjonowania, staramy się zebrać najwięcej jak to możliwe informacji na temat branży i konkurencji naszego klienta . Na tym etapie identyfikujemy słowa kluczowe, których pozycjonowanie może dać wymierne korzyści finansowe.
Analiza konkurencji daje nam szeroki przegląd analogicznych praktyk działania w internecie w konkretnej niszy, oraz pomaga stworzyć strategię działań, które przełożą się na wzrost pozycji w wyszukiwarkach.

Optymalizacja strony
Na tym etapie przygotowujemy stronę internetową klienta do pozycjonowania. Przeprowadzamy gruntowny audyt, który da nam odpowiedź co należy poprawić aby pozycjonowanie było łatwiejsze i efektywniejsze. Na podstawie opracowanego raportu należy wykonać zmiany w stronie, które przyczynią się do poprawy czasu ładowania stron, wewnętrznej struktury linków i optymalizacji treści.
Zwracamy również uwagę na przyjazność strony internetowej dla użytkownika. Sugerujemy, które zmiany powinny być wdrożone aby móc zmienić użytkowników odwiedzających stronę w klientów.

Budowanie linkowania
Linkowanie do strony obok, kontentu w największym stopniu wpływa na pozycje zajmowane przez stronę internetową. Dla naszych klientów budujemy zaplecza tematyczne, udzielamy się na forach tematycznych, blogach etc. Budując profil linków staramy się go maksymalnie różnicować aby wyglądał dla google naturalnie. Wybierając miejsca pozyskiwania linków zwracamy uwagę przede wszystkim na TR (Trust Rank) oraz PR (Page Rank).

Raport i analiza
Nasi klienci otrzymują okresowe, miesięczne raporty z pozycjonowania strony. Raport zawiera informacje o działaniach jakie wykonaliśmy, liczby zdobytych linków, pozycji dla poszczególnych, uzgodnionych słów kluczowych. W analizie wykazujemy, które działania się sprawdziły, a z których w kolejnym miesiącu pozycjonowania zrezygnujemy. Określamy również cele na następny miesiąc.

Umowa pozycjonowania strony internetowej

Przejrzyste warunki, jasne zasady współpracy, ochrona interesów klienta

Szanujemy naszych klientów i ich zdanie. Nie wiążemy klientów długoterminowymi umowami z utrudnionym sposobem rozwiązania oraz karami umownymi. Zawsze dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego podpisując umowę na pozycjonowanie strony, nie narzucamy okresu jej trwania. Umowę pozycjonowania zawieramy na wygodny dla wszystkich czas nieokreślony z dwumiesięcznym terminem wypowiedzenia. Zazwyczaj pożądane efekty naszych działań widać po 3 miesiącach.

Dlaczego dwumiesięczny termin wypowiedzenia?
Pozycjonowanie strony internetowej to proces stopniowy – choć bardzo często zadowalające efekty często widać już po dwóch miesiącach. Do klientów podchodzimy poważnie i tego samego oczekujemy w zamian. Nie jesteśmy zwolennikami nerwowych ruchów. Dwu miesięczny okres wypowiedzenia jest optymalnym rozwiązaniem dla każdej ze stron.

Chcesz pozycjonować swoją stronę internetową?
Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

Tel. +48 600 759 357
Mail: biuro@zenjo.pl

Udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy strategię dla Twojej firmy.

ZAPYTAJ O WYCENĘ!