Strony internetowe

Projektowanie stron internetowych

Responsywne Strony Internetowe z Systemem CMS i Optymalizacją SEO

Tik-tak. Masz 5 sekund, aby zatrzymać użytkownika na swojej stronie internetowej. Pracujemy po to, aby goście zatrzymali się na dłużej na twojej stronie internetowej, ale również przekształcili się w klientów. Wiemy, dlaczego większości stron internetowych nie udaje się osiągnąć zakładanych celów biznesowych. Nasze doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie pracuje na twoją korzyść. Pomogliśmy zwiększyć konwersje firmom we wszystkich branżach. Nasz zespół ekspertów poprowadzi Cię poprzez proces tworzenie atrakcyjnych wizualnie i praktycznych stron internetowych.

tworzenie stron internetowych kraków

Elementy profesjonalnej strony internetowej

Nasze strony internetowe projektujemy biorąc pod uwagę elementy, które przekładają się na ich komercyjny charakter: intuicyjność dla użytkownika, nowoczesny design, szybkość ładowania strony dostosowanie do urządzań mobilnych.

Intuicyjność strony

intuicyjność strony internetowej

Projektując architekturę strony www dbamy o to, aby była ona maksymalnie intuicyjna dla odwiedzających je osób. Dzięki takiemu podejściu, projektowane przez naszą agencję cechują się niskim współczynnikiem odrzuceń. Dobra strona internetowa powinna przywitać internautę, poprowadzić go poprzez interesującą go ofertę do formularza kontaktowego lub podstrony z numerem telefonu - taka jest nasza filozofia tworzenia serwisów internetowych.

Responsywność strony

strony responsywne dla firm kraków

Responsywność czyli dostosowywanie strony do urządzenia na którym jest przeglądana to u nas standard. Nasze strony projektujemy w taki sposób, aby równie dobrze wyglądały na smartfonach, tabletach czy laptopach. Nie w każdej agencji niestety jest to obowiązujący standard. Procent szukających danego produktu użytkowników pomocą urządzeń mobilnych nie pozwala na takie zaniedbania - po prostu straci na tym twoja firma.

Nowoczesny design

nowoczesny design strony internetowej

Tworząc dedykowaną stronę internetową dla naszego klienta zbieramy informację o stronach internetowych jego największych konkurentów oraz obowiązujących trendach w danej branży. Na tej podstawie przygotowujemy odpowiedni projekt graficzny, który po akceptacji przechodzi przez proces kodowania i publikacji w formie gotowej strony internetowej w wyszukiwarkach.

Optymalizacja strony

optymalizacja strony internetowej

Oprócz tworzenia strony zajmujemy się również pozycjonowaniem oraz prowadzeniem kampanii AdWords. Dlatego tworząc strony internetowe dbamy o ich optymalizację pod kątem przyszłych działań marketingowych. Czuwamy nad odpowiednim redagowaniem tekstów, szybkością ładowania strony oraz innymi czynnikami decydującymi o sukcesie w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Strony internetowe w rozsądnej cenie

Wybierz wariant odpowiadający twoim potrzebom

 

 • 799 zł netto

  Jest to rozwiązanie dla firm, które nie chcą przeznaczać dużych kwot na przygotowanie serwisu internetowego. W cenie 699 zł netto przygotowujemy w pełni  profesjonalną stronę internetową na podstawie dostępnych w internecie szablonów, które odpowiednio modyfikujemy i dostosowujemy do charakteru danej firmy. Czas realizacji projektu 5 dni roboczych od dostarczenia materiałów. Przy realizacji każdej strony dla firmy oferujemy:

  • System zarządzania treścią strony (CMS WordPress) - możliwość edytowania tekstu oraz wymiany zdjęć
  • Zgodność strony z urządzeniami mobilnymi,
  • Aktywna mapka lokalizacyjna firmę Google Maps,
  • Formularz kontaktowy podpięty pod e-maila firmowy,
  • Integracja strony z serwisami społecznościowymi: Facebook, Google+, Twitter, Instagram
  • Galeria oraz Pokaz slajdów,
  • Roczną opiekę nad stroną oraz serwerami,
  • Strona główna + 5-7 podstron
  • Zaawansowane statystyki ruchu na stronie Google Analitycs
  • Pomoc w wyborze domeny
  • Konfiguracja serwera i domeny oraz instalacja STRONY WWW

 • Od 2 500 zł netto

  Jest to rozwiązanie dla firm, które gotowe są zainwestować w profesjonalnego grafika, który przygotuje dwa dedykowane projekty graficzne. Dzięki temu firma ma pewność, że ich strona wyróżni się na tle konkurencji. Cena strony internetowej opartej na dedykowanym szablonie zaczynają się od 2 000 zł netto. Czas realizacji zlecenia 21-28 dni roboczych. Przy realizacji każdej strony dla firmy oferujemy:

  • System zarządzania treścią strony (CMS) - możliwość edytowania tekstu oraz wymiany zdjęć
  • Zgodność strony z urządzeniami mobilnymi,
  • Aktywna mapka lokalizacyjna firmę Google Maps,
  • Formularz kontaktowy podpięty pod e-maila firmowy,
  • Integracja strony z serwisami społecznościowymi: Facebook, Google+, Twitter, Instagram
  • Galeria oraz Pokaz slajdów,
  • Roczną opiekę nad stroną oraz serwerami,
  • Strona główna + dowolna liczba podstron
  • Zaawansowane statystyki ruchu na stronie Google Analitycs, 
  • Pomoc w wyborze domeny
  • Konfiguracja serwera i domeny oraz instalacja STRONY WWW,

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczną cenę strony internetowej ustalamy po rozmowie z klientem. Każdą z wymienionych propozycji można modyfikować i rozbudowywać w zależności od potrzeb. Możemy przygotować stronę w wersji z kilkoma językami, oraz dedykowanymi funkcjonalnościami.

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?

Przygotujemy ją dla Ciebie

Przykładowe strony internetowe naszego autorstwa

Przedstawiamy przykładowe realizacje, które stworzyliśmy. Podczas kilku lat oddaliśmy naszym klientom kilkadziesiąt stron internetowych. W każdy projekt włożyliśmy sto procent zaangażowania, ponieważ każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

strona internetowa mawex

Strona firmy MAWEX, Mateusz Węgrzyn . Serwis przygotowany na zmodyfikowanym szablonie WordPress.

Zobacz: Strona internetowa firmy MAWEX

strona internetowa mawex eco

Dedykowana strona internetowa w języku słowackim zaprojektowana dla producenta przydomowych oczyszczalni ścieków.

Zobacz: Stronę internetową

strona internetowa 4lapy

Strona internetowa przygotowana dla firmy Borowa Spa4Łapy.

Zobacz: Strona firmy Borowa Spa4Łapy

Tak tworzymy strony internetowe

Krok po  kroku wyjaśniamy czego możesz się spodziewać zamawiając stronę internetową u nas

 • Podczas pierwszego kontaktu zadamy ci kilka pytań aby przygotować najlepszą stronę internetową dla twojej firmy. Chcemy dowiedzieć się jakie są osobiste preferencje naszych klientów, czego oczekują i jaką mają wizję. Oto kilka pytań, jakich możesz spodziewać się podczas tego etapu:

  • Kim są główni konkurenci?
  • Co wyróżnia Twoją firmę spośród konkurencji?
  • Czy możesz opisać swojego klienta docelowego?
  • Jaka jest główna rola tworzonej strony?
  • Które strony internetowe z Twojej branży są według ciebie dobre i dlaczego?
  • Jakie konkretne funkcje, mają się znaleźć na projektowanej stronie internetowej?

 • Wszystkie ustalenia zawieramy w pisemnej umowie. Zawiera ona między innymi

  • mapę strony internetowej
  • termin rozpoczęcia i zakończenia prac nad stroną
  • okres gwarancji
  • oświadczenie o prawach autorskich
  • szczególne ustalenia

 • Gdy zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje, możemy zacząć tworzenie struktury strony. Wdrażamy do projektu Państwa unikalne potrzeby, aby uzyskać spójny i logiczny projekt. Jest to ważny krok mający na celu nadanie użyteczności stronie internetowej. Przyjazna odwiedzającym strona internetowa może ich przekształcić w stałych klientów. Dobrze zaprojektowana strona www powinna ułatwić odwiedzającym poruszanie po niej, aby wiedzieli, co robić i gdzie się udać w instynktowny sposób. Jesteśmy w stanie wykorzystać nasze bogate zasoby twórcze, aby projekt strony internetowej nie tylko świetnie wyglądał, ale przede wszystkim był funkcjonalny dla Twojej firmy i użytkowników końcowych.
 • Większość stron internetowych przechodzi ewolucję w trakcie tego etapu. Zawsze zapewniamy fachowe doradztwo naszym klientom, zwłaszcza w przypadku gdy proszą o rozwiązanie, które nie jest w najlepszym interesie projektu i ich działalności.
 • Po zakończeniu prac webmasterskich, przeprowadzamy testy we wszystkich głównych przeglądarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych. Gdy upewnimy się, że wszystko działa poprawnie zgłaszamy stronę do indeksacji w google (bing, yandex, seznam, yahoo), aby strona była widoczna dla wszystkich. Proces indeksacji strony internetowej w wyszukiwarkach trwa od 24 godzin do tygodnia czasu.

Pełna obsługa stron internetowych

Nie masz czasu zajmować się swoją stroną? Zrobimy to za ciebie!

Hosting i Domena

hosting strony internetowej

Jeśli potrzebujesz nowej strony internetowej a nie wybrałeś jeszcze hostingu i nazwy domeny możemy zaproponować ci je u nas. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Administracja stroną

rozbudowa strony internetowej

Możemy na bieżąco zajmować się twoją stroną internetową. Dokonamy korekt i aktualizacji, rozbudujemy ją gdy tylko będziesz potrzebował.

Prowadzenie bloga

prowadzenie stron bloga firmowegoNapiszemy tekst, który da twojej stronie przewagę w pozycjonowaniu. Współpracujemy z najlepszymi copywriterami w Krakowie.

Pozycjonowanie strony

pozycjonowanie strony w wyszukiwarce

Pozycjonowanie strony internetowej jest niezbędne na konkurencyjnym rynku. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych w Polsce i za granicą.

Zamów stronę internetową u Nas

Nasze strony internetowe przysporzą ci nowych klientów. Jeśli chcesz zamówić stronę internetową zadzwoń do nas lub napisz.

Tel. 600 759 357

E: biuro@zenjo.pl

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