AdWords Niemcy

Skuteczne kampanie Google Adwords w Niemczech

Stworzymy i poprowadzimy skuteczną kampanię dla Twojej firmy w google.de

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest google AdWords pozwól, że ci to wyjaśnię. Google AdWords jest usługą pay-per-click (płatne kliknięcia w link do strony internetowej), która pozwala na tworzenie i wyświetlanie reklam twojej firmy nad, pod oraz z prawej strony listy organicznych wyników wyszukiwania . Za pomocą odpowiednich słów kluczowych dla grupy docelowej, jesteś w stanie bardzo szybko dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Kampanie google AdWords możesz prowadzić na różne sposoby płacąc za kliknięcie w link, liczbę wyświetleń baneru reklamowego lub konkretne działania internautów. Niebywałą zaletą kampanii AdWords jest możliwość targetowania oraz precyzyjnego kierowania. Chcesz wyświetlić reklamę w całych Niemczech? A może interesuje cię tylko Berlin i okolice w promieniu 20 km? Jesteśmy to w stanie poprawnie skonfigurować dla ciebie!

Skuteczne kampanie adwords

Kampanie AdWords dostosowane do Twojej firmy

Google czerpie z AdWords ogromne korzyści finansowe. W zamian oferuje mnóstwo opcji, dzięki czemu można dostosować kampanie i reklamy do konkretnych potrzeb odbiorców. W kampanieach AdWords można korzystać z wielu metod dotarcia do odbiorców a nawet śledzić tych, którzy już odwiedzina nasz sewis www. Oto opis kilku możliwości jakie stwarza google AdWords

  • prowadzenie stron bloga firmowegoJest to najpopularniejszy typ reklamy AdWords. Była pierwotną formą jaką wykorzystywano w promowaniu stron internetowych w systemie reklamowym google. Pozwala dotrzeć do najszerszej liczby odbiorców.  Linki reklamowe wyświetlają się nad i obok naturalnych wyników wyszukiwania w sieci wyszukiwania.
  • adwords reklama banerowaBanery reklamowe wyświetlają się w sieci reklamowej. Powierzchnie reklamowe wykorzystywane są w przestrzeni stron partnerskich google np. na stronach popularnych serwisów (onet, interia, wirtualna polska i wielu wielu innych).
  • reklama produktowaJest to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych. Produkty wyświetlane w formie grafiki z cenami. Mamy możliwość emitowania reklam w sieci wyszukiwania oraz w sieci reklamowej. Jest to idealny sposób na szybkie wypromowanie nowych produktów.
  • pozycjonowanie strony w wyszukiwarceJest to reklama "śledząca". Ten typ reklam wyświetla się osobom, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę. System uruchamia się po uzbieraniu odpowiedniej liści "ciasteczek" - zazwyczaj jest to 100 unikalnych użytkowników. Reklama śledząca, czyli inaczej remarketing jest bardzo skuteczną formą reklamy, która sprzyja budowie rozpoznawalności marki.

 

Skuteczność kampanii Google Adwords w Niemczech

Dla nowych firmowych stron, kampania AdWords jest jedynym bezpiecznym sposobem natychmiastowego zagoszczenia na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Podczas gdy praca SEO nad witryną, skutkująca zajęciem wysokich miejsc w wszukiwarce może zająć kilka miesięcy, kampania AdWords daje możliwość natychmiastowych wyników - zaraz po zaksięgowaniu środków. Poprzedzenie działań SEO kampanią AdWords to również dobry sposób na sprawdzenie, czy dane słowo kluczowe ma potencjał i warto brać je pod uwagę w kampanii SEO. Jeśli fraza dostarcza wysoką konwersję można w nią zainwestować większe środki oraz dodatkowo poprowadzić pod jej kontem działania SEO.

Kampanie Google Adwords - budżet pod kontrolą

W kampanii AdWords można ustawić maksymalny dzienny koszt kampanii oraz maksymalny koszt kliknięć. Pozwala to w łatwy sposób zarządzać budżetem przeznaczonym na reklamę. Możliwość planowania budżetu pozwala na różnicowanie nakładów na reklamę w zależności od potrzeb - większy jeśli potrzebujemy dużo zleceń, mniej jeśli mamy nadmiar pracy.

Prowadzimy kampanie Adwords w google.pl, google.de, google.cz, google.co.uk oraz wszystkich pozostałych wersjach europejskich. Ponadto  możemy państwu zaoferować kampanie w seznam.cz oraz yandex.ru. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów kampanię AdWords u Nas

Poprowadzimy skuteczną kampanię, która przyniesie ci nowych klientów. Jeśli chcesz zamówić kampanię AdWords zadzwoń do nas lub napisz.

Tel. 600 759 357

E: biuro@zenjo.pl