Optymalizacja strony internetowych SEO

Optymalizujemy strony internetowe pod pozycjonowanie lub/oraz kampanie AdWords

Optymalizacja stron www czyli SEO ( skrót od ang. Search engine optimization ) jest to proces mający na celu zwiększenie liczby odwiedzających stronę z naturalnych, niepłatnych wyników wyszukiwania. Wszystkie główne wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo, Bing czy Yandex posiadają podstawowe wyniki wyszukiwania, w których pokazane są strony internetowe i inne treści takie jak filmy, dokumenty, miejsca etc. w oparciu o to co według wyszukiwarek jest najbardziej istotne dla użytkowników. Powszechnie mówi się, że google wspiera autorów dlatego, że promuje strony z dobrą, unikalną zawartością strony. Pomagamy przekształcać stronę w autorski projekt, który google promuje wysokimi miejscami.

Co zrobimy w ramach optymalizacji strony www

Poprawienie widoczności w wyszukiwarce wymaga szeregu licznych zabiegów. W ramach optymalizacji wykonywanych przez naszą firmę możesz liczyć na:

  • sprawdzamy poprawność kodu
  • dopasowujemy treści w tagu tytułowym oraz nagłówkach,
  • umieszczenie lub rozmieszczenie słów kluczowych w istniejących tekstach lub tworzenie nowych (SEO copywriting),
  • dobór adekwatnych nagłówków,
  • odpowiednie zaaranżowanie treści menu i innych elementów, wchodzących w skład linkowania wewnętrznego serwisu,
  • ustawienie tekstu alternatywnego dla elementów graficznych oraz innych obiektów (np. Flash)
  • optymalizujemy adresy podstron

Nasze działania są związane z modyfikacją treści witryny (pod kątem fraz, na które zamierza się prowadzić kampanię) oraz zmianami w kodzie strony, niemającymi bezpośredniego wpływu na wygląd serwisu.
Sprawimy, że Twoja strona będzie przyjazna wyszukiwarkom. Często poprawne zoptymalizowanie strony www wystarczy aby zaczęła się ona wyświetlać na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Bez optymalizacji bezpieczne pozycjonowanie jest bardzo utrudnione. Dawniej optymalizacja stron www ograniczała się do zmiany treści tagów meta Keywords i Description, których obecność na stronie dla większości współczesnych wyszukiwarek ma znaczenie marginalne. Zmiany, które zachodzą w wyszukiwarkach wymuszają monitorowanie sytuacji oraz optymalizację – jeśli chcemy mieć korzyści z posiadania serwisu www.

Odświeżanie stron internetowych
Zajmujemy się również odświeżaniem starszych stron internetowych. Jeśli jest to opłacalne dla klienta. Jeżeli koszt przebudowy serwisu przekracza cenę zbudowania nowej, jest to po prostu nieopłacalny i dlatego sugerujemy budowę nowej w pełni zoptymalizowanej pod wyszukiwarki strony internetowej.

Chcesz zoptymalizować swoją stronę internetową?
Dobrze trafiłeś! Znamy się na tym doskonale. Skontaktuj się z nami;

Tel. +48 600 759 357
Mail: biuro@zenjo.pl

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ!