Reklama Yandex

Skuteczne kampanie reklamowe w Rosji

Stworzymy i poprowadzimy skuteczną kampanię dla Twojej firmy

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest google AdWords i Yandex Direct pozwól, że ci to wyjaśnię. Kampanie linków sponsorowanych są usługą pay-per-click (płatne kliknięcia w link do strony internetowej), która pozwala na tworzenie i wyświetlanie reklam twojej firmy nad i z prawej strony listy organicznych wyników wyszukiwania . Za pomocą odpowiednich słów kluczowych dla grupy docelowej, jesteś w stanie bardzo szybko dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Kampanie linków sponsorowanych, możesz prowadzić na różne sposoby: płacąc za kliknięcie w link, liczbę wyświetleń baneru reklamowego lub konkretne działania internautów.

Skuteczne kampanie adwords

Kampanie reklamowe w Rosji dostosowane do Twojej firmy

Yandex i Google czerpią ogromne korzyści finansowe z płatnych reklam. W zamian oferują mnóstwo opcji, dzięki czemu można dostosować kampanie i reklamy do konkretnych potrzeb odbiorców. W kampaniach można korzystać z wielu metod dotarcia do odbiorców a nawet śledzić tych, którzy już odwiedzila nasz serwis www. Oto opis kilku możliwości jakie stwarza kampania linków sponsorowanych w Rosji

  • yandex directKampania tekstowa (klasyczne linki sponsorowane)
  • Sieć reklamowa (banery wyświetlane nowym użytkownikom)
  • Banery dynamiczne (w fazie beta) – póki co można wnioskować o włączenie tej opcji, zgoda jest udzielana indywidualnie.

  • Kampania produktowa kierowana na Rosję. Kampania produktowa = zdjęcia, ceny, nazwy produktów w wynikach wyszukiwania Google (sklepy internetowe)
  • Kampania tekstowa (klasyczne linki sponsorowane Google Adwords)
  • Kampania remarketing dynamiczny (banery podążające za użytkownikiem oglądającym wcześniej sklep)
  • Kampania w sieci reklamowej (banery wyświetlane nowym użytkownikom)

Skuteczność kampanii Yandex Direct i Google Adwords w Rosji

Dla nowych firmowych stron, kampania linków sponsorowanych jest jedynym bezpiecznym sposobem na szybkie zagoszczenia na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Podczas gdy praca SEO nad witryną, skutkująca zajęciem wysokich miejsc w wyszukiwarce może zająć kilka miesięcy, kampania AdWords i Direct dają możliwość natychmiastowych wyników - zaraz po zaksięgowaniu środków. Poprzedzenie działań SEO kampanią linków sponsorowanych to również dobry sposób na sprawdzenie, czy dane słowo kluczowe ma potencjał i warto brać je pod uwagę w kampanii SEO. Jeśli fraza dostarcza wysoką konwersję można w nią zainwestować większe środki oraz dodatkowo poprowadzić pod jej kontem działania SEO.

Kampanie Yandex Direct i Google Adwords - budżet pod kontrolą

W kampanii linków sponsorowanych można ustawić maksymalny dzienny koszt kampanii oraz maksymalny koszt kliknięć. Pozwala to w łatwy sposób zarządzać budżetem przeznaczonym na reklamę. Możliwość planowania budżetu pozwala na różnicowanie nakładów na reklamę w zależności od potrzeb - większy jeśli potrzebujemy dużo zleceń, mniej jeśli mamy nadmiar pracy.

Prowadzimy kampanie Adwords w google.pl, google.de, google.cz, google.co.uk oraz wszystkich pozostałych wersjach europejskich. Ponadto  możemy państwu zaoferować kampanie w seznam.cz oraz yandex.ru. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów kampanię relamową w Rosji

Poprowadzimy skuteczną kampanię, która przyniesie ci nowych klientów. Jeśli chcesz zamówić kampanię Direct i / lub AdWords zadzwoń do nas lub napisz.

Tel. 600 759 357

E: biuro@zenjo.pl